Zasady korzystania ze startera AutoMapa dla Android

 Drukuj
Aplikacja AutoMapa dla Android

Starter (apk) można pobrać bezpłatnie ze strony www.AutoMapa.pl lub ze sklepu Google Play.

Niezależnie od źródła pobrania pliku, starter na danym urządzeniu działa tylko raz i pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności programu przez 7 dni.

Starter pobrany z Google Play pozwala na korzystanie z systemu automatycznych powiadomień o nowych wersjach programu oraz automatycznej jego aktualizacji przy pomocy standardowych mechanizmów Google Play.

W przypadku skorzystania ze startera dostępnego na stronie www.AutoMapa.pl, Google Play nie będzie miał informacji o tym, że użytkownik posiada starter i program nie pojawi się na koncie użytkownika w Google Play. Wejście w mechanizm automatycznych aktualizacji Google Play wymagać będzie startera, który w tym przypadku nie uaktywni funkcji nawigacyjnych programu. Konieczny będzie dodatkowy zakup licencji.

Korzystanie ze startera dostępnego na www.AutoMapa.pl rekomendujemy użytkownikom, którzy nie posiadają dostępu do Google Play, potrzebują otrzymać fakturę za zakupy licencji lub z innych powodów preferują zakupy u wybranego autoryzowanego sprzedawcy AutoMapy.